rękodzieło
Blog > Komentarze do wpisu

Powiało jesienią

Jesień to moja ulubiona pora roku, a do tej pory nie zrobiłam nic w tej tematyce. Ze zdjęcia gotowego haftu zrypałam kształt wieży i ptaka, a resztę wokół zaimprowizowałam. Zawieszka może służyć jako wisior do torebki, albo breloczek do kluczy itp.

Oprócz koloru jarzębinki użyłam lnianych mulinek, dlatego krzyżyki niezbyt równe, ale ma to swój urok. A tak wygląda rewers zawieszki:

Od razu pokażę jak wygląda Bugs i Daffy w plastikowej ramce mogącej służyć np. za podkładkę pod kubek (nie wiem, czy jest wrażliwa na gorąco)

Kolejną pracą, którą pokażę będzie pewnie para ptaszków wg wzoru Penelopis zrobionych w prezencie ślubnym dla przyjaciół.


sobota, 01 września 2012, elishafciarka

Polecane wpisy

  • komplet pierścionek i kolczyki z SuperDuo

    Korzystałam z tego tutoriala http://www.youtube.com/watch?v=4VXkm6x_XyY Materiały: Superduo Metallic Iris Gold, TR 15o Metallic Dark Bronze, TR

  • krótkie podsumowanie ostatniego roku

    Rok z okładem minął od ostatniego wpisu. Przez ten rok bardzo mało haftowałam, prawie wcale, w każdej wolnej chwili zajmowałam się nauką robienia biżuterii z ko

  • Bloga zostawiam

    Nic pokazywać ani pisać już nie będę. Straciłam chęci na prowadzenie bloga, co zresztą widać ;-) Przepraszam jeśli rozczarowuję, pozdrawiam serdecznie wszystkie

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/09/02 20:14:11
aaa to teraz wiem kto zamieścił ta cudną zawieszkę na fejsie ;D jak tylko znajdę chwilę wolnego po skończeniu aktualnych xxx to tez się zabieram za ten wzorek :)
-
2012/09/14 14:30:31
Tak, jesień juz za progiem :( U ciebie cieszy ciepłymi barwami.
-
robertomi
2014/12/06 23:30:52
no takich podkładek pod kufel piwa to jeszcze nie miałem :) są odlotowe